MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Fantasy Premier League

Chcesz być jak Sir Alex Ferguson i mieć wpływ na losy swojej drużyny? Dołącz do Nas w jednej z najpopularniejszych wirtualnych zabaw. Fantasy Premier League to prosty i emocjonujący rodzaj menadżera piłkarskiego.

Przejdźmy do konkretów, które wyglądają tak: nie jesteśmy Evertonem, który nie ma kasy na wielkie transfery. Mamy 100 milionów od EA, a to sprawia, że stać nas na każdą gwiazdę Premier League. W tym sezonie najdroższy jest Robin van Persie ? 14 baniek, to bardzo dużo, zobaczycie, gdy zaczniecie kompletować swoją 15-stkę. Musimy wybrać 2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników i 3 napastników, a przed każdą kolejką wystawiamy rzecz jasna jedenastu zawodników ? golkiper, minimum trzech defensorów, w pomocy od 3 do 5 piłkarzy i maksymalnie trzech napastników. Samemu ustalamy system gry. Można mieć jednocześnie w zespole tylko (lub aż) 3 zawodników z jednej drużyny Premier League.

Poniżej link do strony, wystarczy się zarejestrować i można już kompletować swój skład oraz nazwać drużynę:

fantasy.premierleague.com/


Kod do ligi (należy kliknąć na zakładkę "Leagues", następnie "Join a league", wybrać opcję "Private league", a następnie wpisać kod):820628-197424