ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

to moge pozazdrościć .....
może źle to ująłem, ale to było ironiczne
... :( jestem tu z wami do jutra do 22 :(
dla czego ?
bo nie mam nic do roboty
to zabrzmiało jakbyś chciał się zabić
a no różne ma się myśli :(
weź się ogarnij człowieku.. ja dziewczyny nie mam caly czas i jakos leci... ;d mówie Ci nie świruj ;O
też jestem samotny od wielu lat, wreszcie trzeba uwierzyć, że znajdzie się ktoś bliski
łatwo się mówi ..........
pewnie, że nie łatwo, ale próbować trzeba
mnie też nie jest łatwo
ja sie pochwale planami xD dzis ide na dozynki poł zabawy robie za kelnerke reszte pol sie bawie ;d
Hm na pewno znajdziesz dziewczyne ;*
ehh... :( już w to nie wierze
to zacznij wierzyc, może za daleko szukasz, a ona jest blisko, ewentualnie nie jestes gotowy na to by miec laske...
jestem gotowy, ale olewają mnie :(
w takich sprawach to najlepiej jest popytać koleżanki, one powinny Ci doradzić
nie mam kolezanek
na pewno masz jakies ;)
no 1 , w której się zakochałem .... :(
elo
1 464 465 466 467 468 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.