ludzie... najwazniejsza jest rozmowa z płcią przeciwną... reszta przyjdzie sama... -.-
ostatni post wygrywa
łatwo się mowi....
owszem łatwo ! :)
jak sie zacznie gadke to reszta pojdzie
tylko nie wyjeżdżaj ze ślubem na 2 randce xD
heh a co Ty wyjechales ;d
a od razu slubem .... :(
dzis sobota idz gdzies na impreze i zapomnij o wszytskim nie pij za duzo baw sie ;)
nie chodze na imprezy
a w domu pije litr rumu i na chwile zapomne o tym :(
a w domu pije litr rumu i na chwile zapomne o tym :(
to zacznij chodzic moze poznasz kogos
to wyjdź na impre ziomek ! ! ! peirwsza lepsza dyska i heyah !
nie powtarzaj pom nie ;p
nie lubie imprez ....
Aniele a ty na impre idziesz ?: D ze mną ? xD
z toba ? ;d oczywiscie , ale dzis baluje juz ;d
Ja tez nie lubie,ale od czasu do czasu dobra rozrywka ;)
Ja tez nie lubie,ale od czasu do czasu dobra rozrywka ;)
no w domu laski ziomek nie znadjziesz...
no wlasnie idz sie rozerwij co Ci szkodzi ?
ja się z Kasią na imprezie rozerwe :D !
haha xD dobra wbij dzis ;d rozpoznasz mnie po mini i po krawacie ;d
mhmhmmmm
Aby dodać post, musisz się zalogować.