ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

elo
a powiedziales jej o tym ?
niestety tak :(
a oona co na to ?
szok i teraz powoli zaczyna mnie olewac
hm widocznie nie ta laska, z pewnoscia spotkasz ta ktora i Ciebie pokocha
:( nie spotkam - nie mam już sił na to....
a tam marudasz, bd dobrze ;*
nie bedzie.... ehh :(
nie załamuj sie, trzeba żyć dalej ;) życie nie kończy sie na miłości
ehh.... ja już załamany :(
no niestety sa gorsze dni..
ale przyjda te lepsze
przyjdą na pare dni , a potem znów smutek :(
ale takie jest zycie nikt nie pow ze bd łatwo
życie to koszmar
czasem tak, ja tez nie mam nikogo,serce mam złamane przez kolesia od kilku dni, ale wiesz co... znajdzie sie kiedys ktos kto i mnie pokocha wiec sie nie smuce, na pewno jak go zobacze to wszystko wroci ,ale trzeba zyc dalej a nie stac w miejscu
czasami tak, ale w życiu trzeba ryzykować.
jadąc na Woodstock nie wiedziałem co mnie tam spotka, a jechałem sam i poznałem 3 fajne dziewczyny, wprawdzie zajęte, ale ten wyjazd przełamał pewną granice i teraz pewnie będzie mi już łatwiej
najgorzej to nie wierzyć w siebie i mówić, że się nie znajdzie nikogo.
życzę Ci żebyś mógł też przełamać swoją granice
Pamiętajcie że każda potwora ma swego adoratora :D takie powiedzenie ;d
:(
1 465 466 467 468 469 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.