sztuczna szczęka? :D
ostatni post wygrywa
mam swoje zęby :P
kajdanki :P
bałagan :P
śrubokręt :P
bałagan :P
śrubokręt :P
pudło
50/50
tak
50/50
tak
śrubokręt :D
a kombinerki też masz ?
a kombinerki też masz ?
nie :P
czas na mnie robaczki
Natalia pozdrów ode mnie śrubokręt :D
Kolorowych życzę :)
Natalia pozdrów ode mnie śrubokręt :D
Kolorowych życzę :)
hahaha
dobranoc
dobranoc
No o różnych różniastych sprawach xD
konkret :D
No o rodzinie naszej,różnych śmiesznych sytuacjach o szkole znajomych i nie pamiętam co jeszcze :P
już więcej szczegółów :D
ale było miło 5 godzin przegadaliśmy i jeszcze się nie nagadaliśmy xD
dobranoc :)
,słodkich i kolorowych snów :)
Dzień dobry robaczki :)
Co tam u Was?
Co tam u Was?
elo ;d
u mnie chyba juz zajebiscie ;d
u mnie chyba juz zajebiscie ;d
to cieszę się :)
u mnie nic ciekawego ,kolejny weekend i siedze w domu cale 2 dni ....
a ja to pewnie znajdę sobie dziewczynę i pójdę na randkę :P
Aby dodać post, musisz się zalogować.