ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

hehe xD ej pytanie mam ;d jak na stronie głównej grupy dać ten duży napis.. tam zawsze 3 są z nowymi.. tam są wpisani, a ja nie wiem jak to zrobić :((
jak edytujesz tekst to tam jest możliwość wybrania wielkości czcionki, jak w edytorze tekstu :)
no ale jak to wgl napisac ? :D
hmm wlasnie chcialam napisac co kolegga wyzej xD podobnie ;d
ej
ale powiedzcie jak wgl to napisac gdzie jest przycisk "napisz to gówno" xD bo nie wiem :D jak wgl tam wpisac sie ;p
dodaj wpis po prawo, tylko najpierw przejdź na blog
ide juz :D DOBRANOC ! !
pa pa
paaa ;p Co tam xD jeju wszyscy spia albi imorezuja ;d ale nudy ;p
ja jestem!
nie śpię i z imprezy wróciłam w południe :D
ładnie to tak wracać z imprezy w południe? :P
a bardzo ładnie :)
miałaś tak fotki sobie zrobić na mieście :P
nie byłam na mieści
aparat Ci się do torebki nie mieści? :P
na mieście! :P

a w mojej torebce to można dużo ciekawych rzeczy znaleźć:P
to znaczy jakich np??Akuratnie na tej randce nie rozmawiałem o całowaniu,Ja mam 21 lat a co??Akuratnie Ja tez nie śpię :D
a jak myslisz?
co może znajdowac się w damskiej torebce?
Chyba wiem co trzymasz w torebce :E
To o czym rozmawialiście? :P
no to zgaduj :P
1 462 463 464 465 466 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.