ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

elo
a może ja wygram :)
:kv3:
dzień dobry :)
co tam robaczki porabiacie?
w tej chwili nuda a u Ciebie ?
u mnie jak zwykle owocnie i za mało czasu mam.
jak się jest aktywnym to człowiek się nie nudzi
robaczki?
to mój tekst! :P
spokojnie :)
dobrze :)
robaczki to stary tekst bardzo :)
nie prawda :P
nie, prawda ;pp
no właśnie stary ;D
^^
Czekoladka2210:
no właśnie stary ;D


dzięki za komplement ;)
masz na mysli mnie aktywna ? Raczej nie jestem aktywna
widocznie nie lubisz za długo siedzieć przy kompie
ehh ja juz chyba nie bede tu tak czesto zagladac jak przyjdzie 1 wrzesnia :(
a ja mam bardzo dużo czasu :D,no nocny Emil Marecki wrócił dzisiaj z randki po 5 godzinach :D
Witajcie robaczki :)
Jak było na randce?
Dostosowałeś się do naszych zaleceń odnoście całowania? ;)
1 460 461 462 463 464 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.