to teleportuj go do szklanki ;)
ostatni post wygrywa
w butelki lepiej smakuje
a co było pod kapslem?
strach to tylko myśl
dopingujcie mnie jak będę kisił ogórki to szybciej zrobię ;)
daj spokoj! nie dasz rady :P
dobry doping :P
wiem
motywujący :D
motywujący :D
kto pil tymbarka ? ;d ja zbieram kapsle i wogole dobry napoj nie?:D
ja piłam :Pi tez zbieram :)
;) fajnie :P a duzo masz ? jaki smak lubisz najbardziej ?:P
tak tymbark jest spoko.
ja lubie wisnia jablko ;d chyba xD
;P wiadomo
najlepszy jest jabłkowo-miętowy :)
tak jabłkowo miętowy jest spox
Witam o wczesnej porze nocnej xD
jabłko-mięta :d
mam baaardzo duzo :D
mam baaardzo duzo :D
to podziel się z bliźnimi :)
jablko arbuz zdecydowanie i jeszcze jablko brzoskwinia ! :D
Aby dodać post, musisz się zalogować.