i zajebistych
ostatni post wygrywa
i nie tylko takich
a jakich jeszcze?
erotycznych?
erotycznych?
Jak takich chcesz to też takie mogą być :)
a TY jakei chcesz?
Mi się rzadko takie śnią,mi wystarczą spokojne:)
Dzień dobry :)
elo
jak tam tatuaż?
i samopoczucie:)
:)
**))
tatuaz ok ale swedzi a samopoczucie u mnie jest chu*owe ;(
jak chcesz porozmawiać to zapraszam na gg :)
bry wszystkim :)
dzień dobry Emilu i reszcie klanowiczów :mrgreen:
hmm nie lubie gadac o swoich problemach, ale dziękuje
hejka!
To co dziś teleportujemy i gdzie?
mam tymbarka
Aby dodać post, musisz się zalogować.