18 August 2010
nie pamiętasz :P
o firmę? hasło reklamowe?
18 August 2010
dużo tego
wgl dużo tu się dzieje
18 August 2010
to dobrze, że nie pamiętasz :)
Ty piszesz posty z szybkością karabinu maszynowego, ja jeszcze nie przejdę do drugiego tematu i jest odpowiedź :P
18 August 2010
No dokładnie zgadzam się :)
18 August 2010
nie mówię, że źle tylko, że podziwiam :)
mam ciekawą sytuacje, wchodzi do mnie prawdopodobnie ta sama osoba z informacja, że gdzieś tam trzeba zagłosować, i daje mi 10, często powtarza się to samo zdjęcie, a nicki są głupie: lajps, listerni, liftonka. zresztą jedną taką mam w komentach. Spotkaliście się z czymś takim?
18 August 2010
idę do kuchni po kabanosy
chce ktoś?
18 August 2010
to teleportnij do mnie :D
18 August 2010
ooo...Ja uwielbiam kabanosy :)
18 August 2010
ja lubię słony i kwaśny, ale pikantny też