ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

nie pamiętasz :P
o firmę? hasło reklamowe?
dużo tego

wgl dużo tu się dzieje
to dobrze, że nie pamiętasz :)
Ty piszesz posty z szybkością karabinu maszynowego, ja jeszcze nie przejdę do drugiego tematu i jest odpowiedź :P
to źle?
No dokładnie zgadzam się :)
:P
Nie no dobrze :)
nie mówię, że źle tylko, że podziwiam :)
mam ciekawą sytuacje, wchodzi do mnie prawdopodobnie ta sama osoba z informacja, że gdzieś tam trzeba zagłosować, i daje mi 10, często powtarza się to samo zdjęcie, a nicki są głupie: lajps, listerni, liftonka. zresztą jedną taką mam w komentach. Spotkaliście się z czymś takim?
idę do kuchni po kabanosy
chce ktoś?
czym przesyłasz?
teleportuje lodówką :D
to teleportnij do mnie :D
ok
ooo...Ja uwielbiam kabanosy :)
:P
jakie smaki lubicie?
kabanosów?
smaki, a nie kabanosy
pikantne!
ja lubię słony i kwaśny, ale pikantny też
1 455 456 457 458 459 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.