:D
ostatni post wygrywa
:*
:*
za co
za nic
głodna jestem... :?
Ja tak samo :),tego nie powiedziałem,że jesteś nie normalna :P
ale jestem :P
co macie do jedzenia?
podzielcie się, bo mi się nawet nei chce na doł iść do kuchni...
co macie do jedzenia?
podzielcie się, bo mi się nawet nei chce na doł iść do kuchni...
Ja mam jedynie orzeszki solone przy sobie to wszystko
a ja gumę do żucia :?
ja nic nie mam, wydłub sobie coś z klawiatury ;)
było by sporo :P
ptaki by się używiły :P
ale lepiej jej nie rozkładam...
bo znowu nei złoże i będzie do wyrzucenia :D
ptaki by się używiły :P
ale lepiej jej nie rozkładam...
bo znowu nei złoże i będzie do wyrzucenia :D
do spania trzeba się powoli szykować :P
dobranoc :P
właśnie, nikt nie odpowiedział na moje ogłoszenie ;)
ciekawe czy ktoś pamięta jak brzmiało?
ciekawe czy ktoś pamięta jak brzmiało?
ja pamiętam!
Nie no powiedziałem powoli czyli za jakieś 2 godziny :P
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja pamiętam!
to jak brzmiało?
chodzi o firmę, hasło reklamowe, drzwi, czy o inteligentną klawiaturę?
Aby dodać post, musisz się zalogować.