ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

:D
:*
:*
za co
za nic
głodna jestem... :?
Ja tak samo :),tego nie powiedziałem,że jesteś nie normalna :P
ale jestem :P

co macie do jedzenia?
podzielcie się, bo mi się nawet nei chce na doł iść do kuchni...
Ja mam jedynie orzeszki solone przy sobie to wszystko
a ja gumę do żucia :?
ja nic nie mam, wydłub sobie coś z klawiatury ;)
było by sporo :P
ptaki by się używiły :P

ale lepiej jej nie rozkładam...
bo znowu nei złoże i będzie do wyrzucenia :D
do spania trzeba się powoli szykować :P
dobranoc :P
właśnie, nikt nie odpowiedział na moje ogłoszenie ;)
ciekawe czy ktoś pamięta jak brzmiało?
ja pamiętam!
Nie no powiedziałem powoli czyli za jakieś 2 godziny :P
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sawannah:
ja pamiętam!


to jak brzmiało?
chodzi o firmę, hasło reklamowe, drzwi, czy o inteligentną klawiaturę?
1 454 455 456 457 458 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.