ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

pikantyn!
chilli i te sprawy :D
lubię pieprz :P xD
chilli to najlepsza przyprawa :)
pikantne dziewczyny też lubię ;)
a nie słodkie?
słodkie pocałunki i pikantne słowa :D
jaka mieszanka :D
ognista :D
zajebista
tak jak ja ;)
ognista to może być woda :D

Anioł/Diabeł?
a dziewczyna już nie?
Anioł
to nici z pikantnych słów
Ja słodkie rzeczy lubię ;)
dobranoc kurczaki :*
nie nadążam za Tobą
przykro mi
idę spac Kuczaki
kolorowych :*
nawzajem
słodkich
kolorywch
i pieknych
1 456 457 458 459 460 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.