ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

nie teaz chce pegaza czy jakos tak ;) ale to za jakis dluzszy czas
co jest fajnego w tatuażu?
bry ludziska:)
elo elo
WzleciecKuChmurom:
co jest fajnego w tatuażu?


cos w nim jest ;] szczegolnie jesli robisz go dla drugiej osoby
tra la la
dla drugiej osoby np imie lub literka to jest dupne, bo nie zawsze wiesz ze bedziesz z ta osoba juz zawsze wiec takich rzeczy nie radze
Bry wszystkim ;)
TheAngelOfDeath:
dla drugiej osoby np imie lub literka to jest dupne, bo nie zawsze wiesz ze bedziesz z ta osoba juz zawsze wiec takich rzeczy nie radze


hmm zawsze to jakas pamiatka jesli nie wyjdzie .. a moze pojawi sie ktos inny o tym samym imieniu ..
dzień dobry i dowidzenia.
Ja tam tatuażu nie będę miał :P
ja myslałem kiedyś o tym
nie kazdemu pasuje ;d
heja!
Alocha :)
aloHa!
moja klawiatura nie zna sie na ortografii :P
taa...
klawiatura :D
a na czym pisze :P
akurat, wina klawiatury...
1 452 453 454 455 456 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.