to ona jest odpowiedzialna za sprawdzanie byków :D
ostatni post wygrywa
klawiatura?
to jakaś inteligentna?
to jakaś inteligentna?
u mnie w domu wszystko jest inteligentne :)
poza jednym xD
dokończ zdanie
poza jednym...
poza jednym...
drzwiami... :p
bo same się nie otwierają bez klucza na zamówienie, jak w supermarkecie :P
bo same się nie otwierają bez klucza na zamówienie, jak w supermarkecie :P
poczekaj jeszcze 10 lat, a będą się same otwierać
przydało by sie :D
tak po libacji do domu...
bez kluczy :D
tak po libacji do domu...
bez kluczy :D
po libacji przytaczasz się pod drzwi rozpoznające mowę i zamiast powiedzieć: To ja Natalia, wychodzi Ci: ho ja Kalwaria i kaplica :D
hahaha
aż tak źle nigdy ze mną nie jest :)
aż tak źle nigdy ze mną nie jest :)
bry wieczór wszystkim :)
heja
:D
:D
helooouuuuuuuuuu
;*
widze że nie śpisz rybko???????
rybko?
strzelcem jestem :P
strzelcem jestem :P
Ja też nie śpię i znowu będziemy razem do 3 :P
mmmm
jak to ładnie brzmi
razem do 3 :D
jak to ładnie brzmi
razem do 3 :D
heh,dla Mnie normalnie :P
ok :P
to chyba ja jestem nienormalna :P
to chyba ja jestem nienormalna :P
Aby dodać post, musisz się zalogować.