17 sierpnia 2010
Tak się boje, że nie wiem czy pojadę na Woodstock, bo Ty masz być :D
17 sierpnia 2010
to czym chcesz nas straszyć?
17 sierpnia 2010
Dzień dobry, jak się spało?
17 sierpnia 2010
wreszcie trochę chłodniej jest :)
dalej podoba Ci się Aniele tatuaż?
17 sierpnia 2010
Nom, tylko wkurza mnie, że musze spać na brzuchu cały czas ;/ no i strupy ;/ dopiero mi sie pojawiaja i tu sie zaczynaja kłopoty, bo musze yuwazac bym ich sama nie oderwala
17 sierpnia 2010
za tatuaż warto trochę pocierpieć
też się zastanawiałem nad tatuażem i pewnie kiedyś go sobie zrobie
17 sierpnia 2010
najgorszy jest pierwszy raz,bo ja wiem, ze chche miec kolejny ;d
17 sierpnia 2010
to może teraz aniołka ze skrzydłami?