ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

taaa

a powinniście :D
nie raczej nie :P
jesteś tego pewny>
Tak się boje, że nie wiem czy pojadę na Woodstock, bo Ty masz być :D
i to nie sama :P
ze stadem wampirów? ;)
nie jestem wampirem! :P
jak nie jak tak :D
to czym chcesz nas straszyć?
idę spać :*

dobranoc
kolorowych :*
bajecznych
Dzień dobry, jak się spało?
*ujowo
dobrze ;d
wreszcie trochę chłodniej jest :)
dalej podoba Ci się Aniele tatuaż?
Nom, tylko wkurza mnie, że musze spać na brzuchu cały czas ;/ no i strupy ;/ dopiero mi sie pojawiaja i tu sie zaczynaja kłopoty, bo musze yuwazac bym ich sama nie oderwala
za tatuaż warto trochę pocierpieć
też się zastanawiałem nad tatuażem i pewnie kiedyś go sobie zrobie
najgorszy jest pierwszy raz,bo ja wiem, ze chche miec kolejny ;d
to może teraz aniołka ze skrzydłami?
1 451 452 453 454 455 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.