ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

Ja lubię jabłko mięta
fuu ;p
co fuu??
jablko mieta ;p
eee...tam dobre :),nie znasz się :P
:d
No a ja mam za 10 godzin randkę :D
gratuluje :)
powodzenia.. xd
zycze ;d sie chwali .. a ja nie mam :/
ja też, trzeba żyć nadzieją
nom niestety ..
heh, a JA IDe na melanż z siostrą w piątek ;pp Musze kołować 4 dychy na wstep xD moze kogos poznam xDD ale przy moim szczesciu to żadna nie raczy na mnie spojrzeć :< xD
ej no przestań jak będziesz tak gadał to na pewno tak będzie .. trochę więcej wiary w siebie i pewności ;) myślisz ze jak inni robią .. oni sobie tylko wyobrażaj ze mogą mieć wszystko i naprawdę to dostają ;]

wierze w Ciebie ;*:P
hehe, no sie zobaczy :D ;*
badz dobrej mysli ;];*
bd dobrze :)
w przyszłym życiu ;)
życie jest tylko jedno i trzeba je przeżyć do ostatniego okruszka:)
siema:)
1 459 460 461 462 463 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.