ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

elo .... jak tam ?
fajnie :)
a jak tatuaż?
a ok...strupkizaczynaja odpadac wiec jest ok
witam! :P
elo elo
3 2 0 ;d
start ;d
;p
co tam?
u mnie nudy ;/ i źle
czemu?
No było bardzo miło i przyjemnie xD,ja tam się nie całuje na randkach :P
to co robisz? :P
Rozmawiam :D
rozmwiasz ;d ciekawe ;p
rozmawia o całowaniu :D
Hm, dziwne randki...A ile Ty masz lat?
no troszke dziwne ;d ale mozliwe ze o calowaniu a kto ma ile lat ?
ni hyja nikt nie wygra, elo wszystkim :) nowy jestem m/
widac ze nowy xD
1 461 462 463 464 465 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.