ja też w weekend na mazurach pogoda niezbyt ale zabawa i tak była niezła :)
ostatni post wygrywa
agdzie na mazurach?:D a kolega do ma blizej Do zgonu niz ja:D przez Ostroleke przejezdzam:D
w zgonie nie byłem, my jeździmy na Warchały i Brajniki, te pierwsze bo jest super a te drugie z sentymentu już :p
a to nie kojaze:P hehe
Tylko że po niemiecku to...http://www.youtube.com/watch?v=u6-Rxb0MJHQ&feature=player_embedded
omg ale sie nie wyspałam ;/
a to czemu??
jak dobrze ze u mnie dzis nie pada;}
a U Mnie właśnie pada przez 2 dni z krótkimi przerwami,jak tak dalej pójdzie znowu powódź będzie ;/
a u mnei w nocy padalo a teraz odrana wcale nie pada wiec jest gitaraa:D
No to masz dobrze :)
a czemu ;/ sasiadki wnuczka od rana biefga przed domem i krzyczy ;/ u mnie zaczelo padac nawet fajnie ;d
Ja mam już dość tego deszczu.
ja lubie deszcz, ale taki lekki
ja tez mam dość tego deszczu...
oj tak mogłoby już przestać padać;/
ale nie przestanie i będzie powódź :P
u mnie na pewno nie;p
to u Ciebie,ale u Mnie jest bardzo możliwa :p,przy czym Mnie na pewno nie zaleje ;)
no mnie tez nie zaleje ;d
Aby dodać post, musisz się zalogować.