ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

olszi:
tak sobie myślałam że aniołek z Cb jest tylko w czasie snu;p

nie prawda.....
nie tylko:P

potrafie być grzeczniutka ale na dłuższą mete to nudne
no fakt;p zbyt spokojnym też nie można być heh
no własnie
a z moim niewyleczonym ADHD to raczej nie możliwe;p
nie może byc aż tak źle z Toba hehe;p
też podobno jestem na ogół szalona :D moje psiapsióły mi to mówią;p
ja jestem za to ostoją spokoju :)
nie Ty jeden ;p
też jesteś spokojna? ;D
ja jedyny jestem w swoim rodzaju :D
no właśnie ;d
No,to dobrze,że się ze Mną zgadzasz :0,ale teraz dała popalić nieźle :P
z czym popalić?? ;P
No jak mogłaś mi dać 15 lat??!!
;)
:P
wyjazd byl udany:D
a gdzie to byłaś??
z Zgonie :) lukaj zdj jak cos:D nowe:D
Nie znam tej miejscowości :P,no nie wiem czy pozwolisz mi patrzeć na twoje zdjęcia :P
jak chcesz to patrz:) na mazurach:D
Ok,dziękuję za pozwolenie ;),na pewno popatrzę ;)
1 388 389 390 391 392 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.