Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Dołącz do grupy
Blogi
Opis
Fotki
Forum (61)
Ekipa (20373)
Podpisy (13317)
« Wróć do listy wątków
ostatni post wygrywa
konto usunięte
27 lipca 2010
olszi:
tak sobie myślałam że aniołek z Cb jest tylko w czasie snu;p
nie prawda.....
nie tylko:P
potrafie być grzeczniutka ale na dłuższą mete to nudne
konto usunięte
27 lipca 2010
no fakt;p zbyt spokojnym też nie można być heh
konto usunięte
27 lipca 2010
no własnie
a z moim niewyleczonym ADHD to raczej nie możliwe;p
konto usunięte
27 lipca 2010
nie może byc aż tak źle z Toba hehe;p
też podobno jestem na ogół szalona :D moje psiapsióły mi to mówią;p
konto usunięte
27 lipca 2010
ja jestem za to ostoją spokoju :)
konto usunięte
27 lipca 2010
nie Ty jeden ;p
konto usunięte
27 lipca 2010
też jesteś spokojna? ;D
konto usunięte
27 lipca 2010
ja jedyny jestem w swoim rodzaju :D
konto usunięte
27 lipca 2010
no właśnie ;d
konto usunięte
27 lipca 2010
No,to dobrze,że się ze Mną zgadzasz :0,ale teraz dała popalić nieźle :P
konto usunięte
27 lipca 2010
z czym popalić?? ;P
konto usunięte
27 lipca 2010
No jak mogłaś mi dać 15 lat??!!
konto usunięte
27 lipca 2010
;)
konto usunięte
27 lipca 2010
:P
SweetxXxZuki
27 lipca 2010
wyjazd byl udany:D
konto usunięte
27 lipca 2010
a gdzie to byłaś??
SweetxXxZuki
27 lipca 2010
z Zgonie :) lukaj zdj jak cos:D nowe:D
konto usunięte
27 lipca 2010
Nie znam tej miejscowości :P,no nie wiem czy pozwolisz mi patrzeć na twoje zdjęcia :P
SweetxXxZuki
27 lipca 2010
jak chcesz to patrz:) na mazurach:D
konto usunięte
27 lipca 2010
Ok,dziękuję za pozwolenie ;),na pewno popatrzę ;)
‹
1
…
388
389
390
391
392
…
608
›
Aby dodać post, musisz się
zalogować
.