;D dobry wieczór.
ostatni post wygrywa
elo ;d
i znowu wygrałem ;pp hehe
oczywiście ;p
dobry ;d
co tam?;p
a dalej nudy...
no to witaj w klubie;p
:)
jakieś plany na jutro?
praktyka , to nie sa plany ale niestety mus.. ;/
no tak faktycznie, to nie za ciekawie...
nom...
całe szczescie ja nie musze na praktyki chodzić ;D
a do jakiej szkoły chodzisz??
witam, witam i o zdrowie pytam :p :)
Ze zdrowiem dobrze,a u Was??
ja już szkołę skończyłam w tym roku, technikum;) A Ty Czekladko?
witam, witam i o zdrowie pytam :p :)
Ze zdrowiem dobrze,a u Was??
Bolą mnie plecy powiem Wam chłopaki,może któryś poleci po walec drogowy to mi się wyprostują i przestaną boleć?! xd
ja jutro pewnie bede troszkę na zdrowie narzekać xD
Aby dodać post, musisz się zalogować.