ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

ale nuda........
masakra
faktycznie...
trzeba chyba na spacer sie wybrac;p
no raczej.....
jak tak dalej pójdzie to ściągne z siebie skóre i ją wypiore...;p
bardzo ciekawe zajęcie;p heh cięzko raczej by było;p heh
uwierz mi że dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych są raczej ludzie którym sie nie chce o tym przekonac:P:)
a no chyba że tak, to wierzę ;) może nie chodzi o to ze nie chcą ale się boją;p heh
też:)
ale Ty chyba groźna nie jesteś cio?
no gdzie?
ja jestm grzeczniutka jak aniołek:)
no nie wiem, ani trochę diabełka w Tobie nie ma?;p
no coś ty?
ja jestm bardzo grzeczna
najgrzeczniejsza jak smacznie spie;p;p
no w to nie wątpię;p
tak sobie myślałam że aniołek z Cb jest tylko w czasie snu;p
olszi:
ja już szkołę skończyłam w tym roku, technikum;) A Ty Czekladko?

Ja w tym roku skończyłam Szkołę Zawodową ;d
nudy w ch...straszne nudy! ;-D
Ja zmykam dziewczynki, rano wstać na praktyki trzeba.
dobranoc ;*
Czekoladka2210:

Ja w tym roku skończyłam Szkołę Zawodową ;d

i jeszcze praktyki masz? tak zawsze jest po zawodówce?:)
do końca sierpnia mam umowę ;P
no to w sumie jeszcze tylko miesiac ;P
ale nudno xD dzis mialam jazde i hm nie zrezygnowalam i poslzo mi noawet dobrze
no widzisz, mowiłam żebyś nie rezygnowała ;D teraz może być tylko lepiej ;)
1 387 388 389 390 391 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.