ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

no to najważniejsze ;)
Nom ;)
;p
mnie na pewno nie zaleje ;d
a jak tam plany na wakacje? :)
jade z rodzicami na 3 dni do Zakopanego, jeżeli pogoda pozwoli...
oo to super ;) no fakt z nią (--> czyt. pogoda) nigdy nie wiadomo. ja też może pojadę w góry ale to nic pewnego jeszcze ;/
nom fajnie ale tym razem nie idziemy w góry bedziemy chodzic po jaki dolinach..
no to zawsze jakieś urozmaicenie ;) też może być ciekawie
no tak :)
a kiedy wyjeżdżasz?
zależy kiedy bedzie ładna pogoda :)
ja uwielbiam góry ;)
ja nie zbytnio...
czemu??
długa historia..
ja tez bardzo lubię góry ;)
No to może razem się kiedyś wybierzemy??;>
nie podzielam zdanie, jak kto woli ;d
dobra ja juz zmykam
dobranoc wam ;**
no fakt, każdy co innego lubi :)
no to dobranoc :**
1 390 391 392 393 394 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.