no dobranoc :)
ostatni post wygrywa
hejka kochani
co tam u was??
co tam u was??
u mnie srednio ;/
pogoda się zrobiła, przynajmniej u mnie :)
u mnie piękne słoneczko,wczoraj aż żarzyło
No u Mnie pogoda tez teraz jest :)
u mnie wciąż ciepło...ale nudno;p
u mnie tak samo, teraz lekko cie cimenij troszke zrobilo, oby nie padalo wieczorem wychodze ;d
Tak późno a ja pierwszy dzisiaj, no słabo słabo ;D
;*
A przy okazji,to chciałabym zaprosić Was zaprosić do pewnej grupy (klanu)
O kobietach i o mężczyznach : tym co nas łączy i co nas dzieli... xD
(http://www.fotka.pl/grupa/849758/Sprawy_Damsko_Meskie/)
Jeśli jednak chcecie przystąpić,to prosimy o aktiv!
Pozdrawiam;-)
O kobietach i o mężczyznach : tym co nas łączy i co nas dzieli... xD
(http://www.fotka.pl/grupa/849758/Sprawy_Damsko_Meskie/)
Jeśli jednak chcecie przystąpić,to prosimy o aktiv!
Pozdrawiam;-)
czemu nie mogę od dłuższego czasu otworzyć "kapselka"?
musisz sprobowac kilka razy teaz raz takl mialam potem bylo ok
czasem sie zacina :D
elo
siemka ;)
;p
hej ;D
dobranoc wszystkim :P
a dobranoc ;d tym ktorzy w kime ida ;d
Aby dodać post, musisz się zalogować.