ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

GoracaHerbataxD:
yhy ;d tak sobie tłumacz ;]

ależ to czysta prawda ;p
dobra dobra ;d niech ci bd :)
Do ilu piszemy postów? Bo tak to moża w kółko nawijać
Tomasz nie podrywaj koleżanki;p
KamilKatowice:
wygrywam

kto Ci tak powiedział?;p
Tomasz mi się GoracaHerbataxd podoba.
śmiech na saliiiii xD
KamilKatowice:
Tomasz mi się GoracaHerbataxd podoba.

i co w związku z tym ? ;]
dlaczego?
GoracaHerbataxD:
dobra dobra ;d niech ci bd :)

i wyszło na moje :rock:
:lol2:
PannaDygresja93:
Tomasz nie podrywaj koleżanki;p

nie podrywam przecież :D widzisz, żebym tu jakimś tekstem z reklamy M&M's zajeżdżał? :lol:
KamilKatowice:
Tomasz mi się GoracaHerbataxd podoba.

i? ;D
komuś tam sie ustępuje ;D
może się z nią spotkam
thomas893:
nie podrywam przecież :D widzisz, żebym tu jakimś tekstem z reklamy M&M's zajeżdżał?

a takie masz sposoby...? to pozdro!:ziober2:
GoracaHerbataxD:
komuś tam sie ustępuje ;D

mi :mrgreen: bo jak powszechnie wiadomo zawsze mam racje :lol:
KamilKatowice:
może się z nią spotkam

a się spotykaj, mi nic do tego ;D
tak thomas tak, tak xD
PannaDygresja93:
a takie masz sposoby...? to pozdro!

no baa :rock:
chciałabyś się spocić w wstępie reklamowym? :pavarotti:
:lol2:
GoracaHerbataxD:
tak thomas tak, tak xD

osz Ty niewierna! wątpisz? ;p
thomas893:
no baa :rock:
chciałabyś się spocić w wstępie reklamowym? :pavarotti:
:lol2:

z Tobą wszędzie :ziober2: buahah:lol:
no jasna sprawa ... :P
PannaDygresja93:
z Tobą wszędzie

"chodź na sianko..." :lol:
GoracaHerbataxD:
no jasna sprawa ... :P

no wiesz... ranisz me uczucia :and:
:lol2: ;p
ojojo ^^
1 205 206 207 208 209 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.