yhy ;d tak sobie tłumacz ;]
ależ to czysta prawda ;p
yhy ;d tak sobie tłumacz ;]
wygrywam
Tomasz mi się GoracaHerbataxd podoba.
dobra dobra ;d niech ci bd :)
Tomasz nie podrywaj koleżanki;p
Tomasz mi się GoracaHerbataxd podoba.
nie podrywam przecież :D widzisz, żebym tu jakimś tekstem z reklamy M&M's zajeżdżał?
komuś tam sie ustępuje ;D
może się z nią spotkam
a takie masz sposoby...? to pozdro!
tak thomas tak, tak xD
no baa :rock:
chciałabyś się spocić w wstępie reklamowym? :pavarotti:
:lol2:
z Tobą wszędzie
no jasna sprawa ... :P