helo ludziska:P
ostatni post wygrywa
A wcześniej chciałeś mi ją oddać
helo ludziska:P
hej Kinguś ponownie;*
no teraz to nam się babiniec zrobi ^^ !
A wcześniej chciałeś mi ją oddać Tomasz
hej Kinguś ponownie;*
no teraz to nam się babiniec zrobi ^^ !
:):*
to mam robić za faceta, żeby chopakom smutno nie było??:lol2:
ojojo ^^
teraz sumienie Cię będzie męczyć :evil: ;p
Nie martw się Tomek ja się nią zajmę.
to mam robić za faceta, żeby chopakom smutno nie było??:lol2:
ale odpowiedzmy sobie na pytanie : Czy nas obchodzi,że im smutno :P ?
:lol2:
ale odpowiedzmy sobie na pytanie : Czy nas obchodzi,że im smutno :P ?
no w sumie to zwisa mi to
ale to by taki prezent był na mikołajki:P
helo ludziska:P
elo elo 5 2 0 ;p
A wcześniej chciałeś mi ją oddać Tomasz
co? gdzie? jak? kiedy? ;>
to mam robić za faceta, żeby chopakom smutno nie było??
nie! mi babiniec nie przeszkadza :P
Nie martw się Tomek ja się nią zajmę.
ależ ja się nie martwię o nic :D
ja nie posiadam sumienia... więc możesz być spokojny ;)
elo elo 5 2 0 ;p
dwa plus dwa
babcia sra
nie! mi babiniec nie przeszkadza :P
dobra to nie:P
ale ulga
ja nie posiadam sumienia...
jest się czym chwalić 0.0
Mi tam też bbiniec nie przeszkadza. Czuję się jak w raju
Mi tam też bbiniec nie przeszkadza. Czuję się jak w raju
to uważaj bo płomienie piekielne są blisko:P
co? gdzie? jak? kiedy? ;>
a można oddać Ci to czego nie ma się w posiadaniu ? -.-
ale to by taki prezent był na mikołajki:P
mikołajki się skończyły i dobroć też;D
ja nie posiadam sumienia... więc możesz być spokojny ;)
brzmi groźnie :ziober2:
dobra to nie:Pale ulga
baba z wozu, koniom lżej :lol:
baba z wozu, koniom lżej :lol:
sam jesteś koniem;p
a można oddać Ci to czego nie ma się w posiadaniu ? -.-
no ja właśnie nie wiem, dlatego pytam ;p
mikołajki się skończyły i dobroć też;D
ale ja nikomu niczego nie dałam na mikołajki to se pomyślałam że będą mieć radoche ale widze że nie chcą :lol2:
ja na wozie nie siedziałambaba z wozu, koniom lżej
żadnych koni nie widziałam
Aby dodać post, musisz się zalogować.