ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

helo ludziska:P
A wcześniej chciałeś mi ją oddać
kingusss3:
helo ludziska:P

hej Kinguś ponownie;*
no teraz to nam się babiniec zrobi ^^ !
A wcześniej chciałeś mi ją oddać Tomasz
PannaDygresja93:
hej Kinguś ponownie;*
no teraz to nam się babiniec zrobi ^^ !

:):*
to mam robić za faceta, żeby chopakom smutno nie było??:lol2:
GoracaHerbataxD:
ojojo ^^

teraz sumienie Cię będzie męczyć :evil: ;p
Nie martw się Tomek ja się nią zajmę.
kingusss3:
to mam robić za faceta, żeby chopakom smutno nie było??:lol2:

ale odpowiedzmy sobie na pytanie : Czy nas obchodzi,że im smutno :P ?
:lol2:
PannaDygresja93:
ale odpowiedzmy sobie na pytanie : Czy nas obchodzi,że im smutno :P ?

no w sumie to zwisa mi to
ale to by taki prezent był na mikołajki:P
kingusss3:
helo ludziska:P

elo elo 5 2 0 ;p
KamilKatowice:
A wcześniej chciałeś mi ją oddać Tomasz

co? gdzie? jak? kiedy? ;>
kingusss3:
to mam robić za faceta, żeby chopakom smutno nie było??

nie! mi babiniec nie przeszkadza :P
KamilKatowice:
Nie martw się Tomek ja się nią zajmę.

ależ ja się nie martwię o nic :D
ja nie posiadam sumienia... więc możesz być spokojny ;)
thomas893:
elo elo 5 2 0 ;p

dwa plus dwa
babcia sra
thomas893:
nie! mi babiniec nie przeszkadza :P

dobra to nie:P
ale ulga
GoracaHerbataxD:
ja nie posiadam sumienia...

jest się czym chwalić 0.0
Mi tam też bbiniec nie przeszkadza. Czuję się jak w raju
KamilKatowice:
Mi tam też bbiniec nie przeszkadza. Czuję się jak w raju

to uważaj bo płomienie piekielne są blisko:P
thomas893:
co? gdzie? jak? kiedy? ;>

a można oddać Ci to czego nie ma się w posiadaniu ? -.-
kingusss3:
ale to by taki prezent był na mikołajki:P

mikołajki się skończyły i dobroć też;D
GoracaHerbataxD:
ja nie posiadam sumienia... więc możesz być spokojny ;)

brzmi groźnie :ziober2:
kingusss3:
dobra to nie:Pale ulga

baba z wozu, koniom lżej :lol:
thomas893:
baba z wozu, koniom lżej :lol:

sam jesteś koniem;p
PannaDygresja93:
a można oddać Ci to czego nie ma się w posiadaniu ? -.-

no ja właśnie nie wiem, dlatego pytam ;p
PannaDygresja93:
mikołajki się skończyły i dobroć też;D

ale ja nikomu niczego nie dałam na mikołajki to se pomyślałam że będą mieć radoche ale widze że nie chcą :lol2:
thomas893:
baba z wozu, koniom lżej
ja na wozie nie siedziałam
żadnych koni nie widziałam
1 206 207 208 209 210 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.