sam jesteś koniem;p
nie :nie:
ja na wozie nie siedziałam żadnych koni nie widziałam
nie rymuj ;p
sam jesteś koniem;p
ja na wozie nie siedziałam żadnych koni nie widziałam
no ja właśnie nie wiem, dlatego pytam ;p
ale ja nikomu niczego nie dałam na mikołajki to se pomyślałam że będą mieć radoche ale widze że nie chcą :lol2:
nie :nie:
nie rymuj ;p
to nie jestem sama:Pa ja też nie;D
to nie jestem sama:P
kto pyta nie błądzi ;D
głowy nie dam;D
dlaczego??
"Nie jesteś sam!" :D akcja TVN :D
bo tak rzekłem ja ;p
Jakiej znowu Myni?
hah:d Dobra lecę! ;)
Dobranoc;**
no to jest zayebisty powód...
no wiadomo, bo mój