ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

PannaDygresja93:
sam jesteś koniem;p

nie :nie:
kingusss3:
ja na wozie nie siedziałam żadnych koni nie widziałam

nie rymuj ;p
thomas893:
no ja właśnie nie wiem, dlatego pytam ;p

kto pyta nie błądzi ;D
kingusss3:
ale ja nikomu niczego nie dałam na mikołajki to se pomyślałam że będą mieć radoche ale widze że nie chcą :lol2:

a ja też nie;D
thomas893:
nie :nie:

głowy nie dam;D
thomas893:
nie rymuj ;p

dlaczego??
PannaDygresja93:
a ja też nie;D
to nie jestem sama:P
kingusss3:
to nie jestem sama:P

"Nie jesteś sam!" :D akcja TVN :D
PannaDygresja93:
kto pyta nie błądzi ;D

sie wie ;D
PannaDygresja93:
głowy nie dam;D

i dobrze ;D
kingusss3:
dlaczego??

bo tak rzekłem ja :lol2: ;p
PannaDygresja93:
"Nie jesteś sam!" :D akcja TVN :D

"Miłość jak sraczka..." akcja Myni:)
Jakiej znowu Myni?
hah:d Dobra lecę! ;)
Dobranoc;**
thomas893:
bo tak rzekłem ja ;p

no to jest zayebisty powód...
KamilKatowice:
Jakiej znowu Myni?

to ja!!
PannaDygresja93:
hah:d Dobra lecę! ;)
Dobranoc;**

dobranoc:*
Aha. Dobranoc. Ja zostaję nie wiem może do 1 w nocy.
kingusss3:
no to jest zayebisty powód...

no wiadomo, bo mój :lol2:
Aha. Dobranoc Dygresjo.
thomas893:
no wiadomo, bo mój

tak tak Tomaszu...
a wiecie co ide sobie
dobranoc :P
A ja zostaje z Tomaszem i GoracaHerbataxd
to powodzenia...
elou:P
tiaaa ^^
w czym znowu powodzenia?
A ja też spadam...
Trzymanko ;]
hehe ^^ no to ja wygrałam ;D JuPI :)
1 207 208 209 210 211 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.