wiedziałem że się ucieszysz :D
ostatni post wygrywa
no masakra ale skakać z adości nie będe bo i tak nie widzisz:P
no to powiedzmy że skakałaś :p
wróciłam i wygrywam :)
gorącą herbatę poproszę :ziober2:
nie ma xD jest tylko kawa :)
jak kawe teraz wypije, to zasnąć nie będę mógł :woot:
ojojo ^^ trudnooo :)
a czemu herbaty nie ma? :p
hmm :) a tak jakoś :) zapomniałam kupić
a to obiecane wino kupiłaś? xD ;p
kurcze ... zapomniałam :(
:smutny:
dasz rade :) masz te 20 dych i idz sobie kup :)
a ty mi i tak się podobasz
dasz rade :) masz te 20 dych i idz sobie kup :)
nie taka była umowa :P
jak nie jak tam xD co ty gadasz :)
jak zawsze prawdę i tylko prawdę :mrgreen:
yhy ;d tak sobie tłumacz ;]
wygrywam
Aby dodać post, musisz się zalogować.