Wer,Werka,Weruś,a w szkole na mnie mówią : Werenene i Wereneke :D
ostatni post wygrywa
Weronisia:)
Werenene i Wereneke
Trudne te zdrobnienia :szok2:
też może być;)
no i gut:)
Trudne te zdrobnienia :szok2:
Nie musicie tak mówić...to raczej moje szkolne ksywy;D
Dygresja jest fajne :rock:
wiem,sama wymyślałam <lans> :mrgreen:
wiem,sama wymyślałam <lans>
jakś ty mądra:lol2:
jakś ty mądra:lol2:
dobrze wywnioskowałaś! aczkolwiek wiem to sama ^^
jakś ty mądra:lol2:
no jest moderatorem to musi się trochę wyróżniać :ziober2:
no jest moderatorem to musi się trochę wyróżniać :ziober2:
a co uważacie,że wy nie jesteście inteligentni?
To współczuję.
no jest moderatorem to musi się trochę wyróżniać
o przepraszam ja też mam troche rozumu...
a co uważacie,że wy nie jesteście inteligentni?
Marcin zapomniał o mózgu...
Hm,być może...
Po prostu uważam,że jak sądzicie,że jesteście inteligentni to chyba nie powinna być (inteligencja) wyznacznikiem mojej inności... ;]
Po prostu uważam,że jak sądzicie,że jesteście inteligentni to chyba nie powinna być (inteligencja) wyznacznikiem mojej inności... ;]
ale to Marcin stwierdził że musisz sie w ten sposób wyruzniać
moją inteligencję znają osoby z mojego otoczenia więc sam nie będę o niej pisał
a wy zaraz mnie za debila macie czy co? :lol:
a wy zaraz mnie za debila macie czy co? :lol:
więc to jemu współczuję.
a wy zaraz mnie za debila macie czy co?
ja cie mam za Marcina...
ja cie mam za Marcina...
chyba się zakochałem ... :zakochany: :lol2:
chyba się zakochałem ...
na prawde??
och jak cudnie:lol2:
Aby dodać post, musisz się zalogować.