ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

Wer,Werka,Weruś,a w szkole na mnie mówią : Werenene i Wereneke :D
Weronisia:)
PannaDygresja93:
Werenene i Wereneke


Trudne te zdrobnienia :szok2:
też może być;)
no i gut:)
Martino0312:
Trudne te zdrobnienia :szok2:

Nie musicie tak mówić...to raczej moje szkolne ksywy;D
Dygresja jest fajne :rock:
wiem,sama wymyślałam <lans> :mrgreen:
PannaDygresja93:
wiem,sama wymyślałam <lans>

jakś ty mądra:lol2:
kingusss3:
jakś ty mądra:lol2:

dobrze wywnioskowałaś! aczkolwiek wiem to sama ^^
kingusss3:
jakś ty mądra:lol2:

no jest moderatorem to musi się trochę wyróżniać :ziober2:
Martino0312:
no jest moderatorem to musi się trochę wyróżniać :ziober2:

a co uważacie,że wy nie jesteście inteligentni?
To współczuję.
Martino0312:
no jest moderatorem to musi się trochę wyróżniać

o przepraszam ja też mam troche rozumu...
PannaDygresja93:
a co uważacie,że wy nie jesteście inteligentni?

Marcin zapomniał o mózgu...
Hm,być może...
Po prostu uważam,że jak sądzicie,że jesteście inteligentni to chyba nie powinna być (inteligencja) wyznacznikiem mojej inności... ;]
ale to Marcin stwierdził że musisz sie w ten sposób wyruzniać
moją inteligencję znają osoby z mojego otoczenia więc sam nie będę o niej pisał

a wy zaraz mnie za debila macie czy co? :lol:
więc to jemu współczuję.
Martino0312:
a wy zaraz mnie za debila macie czy co?

ja cie mam za Marcina...
kingusss3:
ja cie mam za Marcina...

chyba się zakochałem ... :zakochany: :lol2:
Martino0312:
chyba się zakochałem ...

na prawde??
och jak cudnie:lol2:
1 203 204 205 206 207 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.