ale przez 2 minuty byłem ... i znowu jestem :tak:
ostatni post wygrywa
i już nie xD
coś mnie okłamujesz chyba :woot:
jednak ani Herbata ani Ty;d
a właśnie że nieprawda
:PP prawda
a jednak;D
Gdzie 2 się biją zawsze Ja korzystam :D
ja i już
nie nie nie bo ja ;D !!
:D
:PPP
bardzo proszę żeby nie pisać już pod moim postem ...
taa i co jeszcze :)
jakaś ty niegrzeczna no, a tak ładnie prosiłem :nie: :D
haha;D
xD nie ma tak dobrze :)
a teraz już we dwie piszą, i bądź tu człowieku spokojny :p
hehe ;D
Nawet więcej osób tu pisze :D
Aby dodać post, musisz się zalogować.