ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

;]]]
a no ba xD
a ten post nic nie wnosi i nie powinien być liczony :lol2:
o idz ty :P
byłem i już wróciłem :lol:
ja też wróciłem
dzień dobry
lalala ^^
GoracaHerbataxD:
ze jaka herbata ?? przepraszam bardzo :))

gorąca ale to nie ty:lol2:
:banan:
szubi dubi :)
O witamy Kinge ;)
na mnie też mówią Dygresja więc lajt;D
trzeba powziąć ustawę że ja mam wygrać ... bo tak i już
Emil1802:
O witamy Kinge ;)

witam Emila:)
i reszte bandy:P
No a może być Panna Weronika??
Hmm..nie lubię jak się mówi do mnie "Weronika" za poważnie to brzmi. Tylko zdrobnienia i Dygresja;D
Ok,dobrze wiedzieć
a jakie zdrobnienie najlepiej?
Weronka??
1 202 203 204 205 206 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.