wyganiałaś mnie? ;> :P
Hmm...ja ? nie skądże xD U mnie dobranoc to jak przywitanie xD
wyganiałaś mnie? ;> :P
zostanie twoim chłopakiem
się ma się rozumieć :lol:
Hmm...ja ? nie skądże xD U mnie dobranoc to jak przywitanie xD
To kiedy ślub?a dzieci chcecie mieć? Ja też ciekawy
Hmm...ja ? nie skądże xD
To kiedy ślub?
a dzieci chcecie mieć?
ja chce być świadkiem :D
właśnie! będzie ślub? xD
aaa... a dzień dobry, to pożegnanie, si? ;p
nie wyganiaj Tomka;D Bo Cię sklepię :lol2: żartuję:*
a moze dzisiaj jeszcze:DD Tomasz oświadczaj się szybko,szkoda czasu!! :D
tak,dokładnie;p w twoim przypadku tak będzie xD
No a Tomka nie wyganiam :D
ale umowa? xD
mnie się nie da wygonić :twisted:
Ile się da!zrobicie drużynę jaką
ok xD Ty chcieć być moja? :ziober2:
ta xD
jesteś pewien? xD
Dzisiaj zaczynamy:D zaraz !;D
zawsze! !;DDD
aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... ;p
sie wie ;p
co ale? xD
jasne jasne:D ja wszystkich potrafie wygonić ;p