ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

thomas893:
wyganiałaś mnie? ;> :P


Hmm...ja ? nie skądże xD U mnie dobranoc to jak przywitanie xD
To kiedy ślub?a dzieci chcecie mieć? Ja też ciekawy
Przemek496:
zostanie twoim chłopakiem

Tak będzie jak mówisz!! <sarkazm> ;]
thomas893:
się ma się rozumieć :lol:

ba! ;D
To samotna nie będziesz,też tak chce w końcu
właśnie! będzie ślub? xD
ja chce być świadkiem :D
Przyniosę obrączki
xxxagusia993xxx:
Hmm...ja ? nie skądże xD U mnie dobranoc to jak przywitanie xD

aaa... a dzień dobry, to pożegnanie, si? ;p
Przemek496:
To kiedy ślub?a dzieci chcecie mieć? Ja też ciekawy

ślub jutro, dzieci tuzin

:lol:
xxxagusia993xxx:
Hmm...ja ? nie skądże xD

nie wyganiaj Tomka;D Bo Cię sklepię :lol2: żartuję:*
Przemek496:
To kiedy ślub?

jutro o 9.00 ;DDD
Przemek496:
a dzieci chcecie mieć?

tak,ale trwają negocjacje czy 10 czy 25 :D
xxxagusia993xxx:
ja chce być świadkiem :D

tak jest:D
xxxagusia993xxx:
właśnie! będzie ślub? xD

a moze dzisiaj jeszcze:DD Tomasz oświadczaj się szybko,szkoda czasu!! :D
thomas893:
aaa... a dzień dobry, to pożegnanie, si? ;p

tak,dokładnie;p w twoim przypadku tak będzie xD

PannaDygresja93:
nie wyganiaj Tomka;D Bo Cię sklepię :lol2: żartuję:*

No ja myślę że żartujesz ;* No a Tomka nie wyganiam :D
Ile się da!zrobicie drużynę jaką
PannaDygresja93:
a moze dzisiaj jeszcze:DD Tomasz oświadczaj się szybko,szkoda czasu!! :D

ok xD Ty chcieć być moja? :ziober2:
xxxagusia993xxx:
tak,dokładnie;p w twoim przypadku tak będzie xD

ale umowa? xD
xxxagusia993xxx:
No a Tomka nie wyganiam :D

mnie się nie da wygonić :twisted:
thomas893:
ale umowa? xD


ta xD
thomas893:
mnie się nie da wygonić :twisted:

jesteś pewien? xD
Przemek496:
Ile się da!zrobicie drużynę jaką

jakĄ...zrobimy ;D żużlową! ale to tylko 6 zawodników to...żużlową piłka nożna;DDD
Dzisiaj zaczynamy:D zaraz !;D
thomas893:
ok xD Ty chcieć być moja? :ziober2:

zawsze! :zakochany: !
;DDD
xxxagusia993xxx:
ta xD

aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... ;p
xxxagusia993xxx:
jesteś pewien? xD

sie wie ;p
PannaDygresja93:
Dzisiaj zaczynamy:D zaraz !;D

Ty mi się oddać zaraz :w00t:
PannaDygresja93:
zawsze! !;DDD

tylko na ślubie bez tekstów "I nie dopuszcze Cie aż do śmierci" :nie:
:lol:
thomas893:
aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... ;p

co ale? xD
thomas893:
sie wie ;p

jasne jasne:D ja wszystkich potrafie wygonić ;p
Nie wyganiaj
xxxagusia993xxx:
co ale? xD

umowa ;p
xxxagusia993xxx:
jasne jasne:D ja wszystkich potrafie wygonić ;p

tak więc... pokaż na co Cię stać :nutki: ;p
Dobra kochani xD
Ja lece oglądać TV :P
1 176 177 178 179 180 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.