ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

PannaDygresja93:
ahh,dobrze że jutro staną się rzeczywistością:DD

po moim trupie ;p
PannaDygresja93:
a weź na te dzieci zarób ;DD

wygram w totka xD
Przemek496:
Wariaci!Ksiądz krzywo patrzy w kościele :P

to na tace nie dostanie ;p
thomas893:
po moim trupie ;p

mmm..będę młodą wdową:D
thomas893:
wygram w totka xD

i będziemy pławić się w luksusie;)))
thomas893:
to na tace nie dostanie ;p

tak właśnie;D bo jak nie wygrasz w totka to nawet nie będzie czym rzucić xD
PannaDygresja93:
mmm..będę młodą wdową:D

no no... bez takich mi tu ;p
PannaDygresja93:
i będziemy pławić się w luksusie;)))

widzisz jakie mam zajebiste plany na przyszłość xD :P
PannaDygresja93:
tak właśnie;D bo jak nie wygrasz w totka to nawet nie będzie czym rzucić xD

wtedy będziemy podbierać :ssh: :P
Uuuu..... widze ze ktos tutaj chce sie przylansowac z torba dolc'ów, PLN'ow.. ;d
hyhy
thomas893:
no no... bez takich mi tu ;p

przepraszam ! Nie bij! stop przemocy w domu! xDDD
thomas893:
widzisz jakie mam zajebiste plany na przyszłość xD :P

po prostu my jesteśmy zajebiści..."skarbie" xD
thomas893:
wtedy będziemy podbierać :ssh: :P

podejrzewam,ze jest to scenariusz prawdopodobny :lol:
Wyzel92:
Uuuu..... widze ze ktos tutaj chce sie przylansowac z torba dolc'ów, PLN'ow.. ;dhyhy

też byś jakieś BMW chciał? :mrgreen:
;p
Ślubu nie udzieli grzesznikom
thomas893:
też byś jakieś BMW chciał? :mrgreen:

gdzie tu nasz wspólny majątek roztrwonić chcesz? :DD <samolub> xD
Na potępienie skazani zostaniecie grzesznicy
Przemek496:
Na potępienie skazani zostaniecie grzesznicy

to dobrze! :D Bo w piekle seks nie jest zabroniony:D
PannaDygresja93:
gdzie tu nasz wspólny majątek roztrwonić chcesz? :DD <samolub> xD

:ssh:
PannaDygresja93:
to dobrze! :D Bo w piekle seks nie jest zabroniony:D

tam wyuzdane zabawy wskazane xD
Ale tam nie dadzą wam szans na to!
thomas893:
tam wyuzdane zabawy wskazane xD

idealne miejsce dla nas?! :lol2:
Wiecznej męki?nie bym nie chciał
Przemek496:
Wiecznej męki?nie bym nie chciał

co Ty tak nas potępiasz? :DD spokój...relex! ;>
Ja nie,ale tylko ostrzegam was
PannaDygresja93:
idealne miejsce dla nas?!

haha, sie wie xD

spadam stąd.. good night! :bye:
thomas893:
spadam stąd.. good night! :bye:

idź ! nim nas na zawsze potępią xD!
Nie potępiamy tylko ostrzegamy pa
Ale robisz to w taki sposób,że czuję jakbyś mnie oceniał.
a przecież to tylko żarty.
1 178 179 180 181 182 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.