ahh,dobrze że jutro staną się rzeczywistością:DD
po moim trupie ;p
a weź na te dzieci zarób ;DD
wygram w totka xD
Wariaci!Ksiądz krzywo patrzy w kościele :P
to na tace nie dostanie ;p
ahh,dobrze że jutro staną się rzeczywistością:DD
a weź na te dzieci zarób ;DD
Wariaci!Ksiądz krzywo patrzy w kościele :P
po moim trupie ;p
wygram w totka xD
to na tace nie dostanie ;p
mmm..będę młodą wdową:D
i będziemy pławić się w luksusie;)))
tak właśnie;D bo jak nie wygrasz w totka to nawet nie będzie czym rzucić xD
no no... bez takich mi tu ;p
widzisz jakie mam zajebiste plany na przyszłość xD :P
wtedy będziemy podbierać :ssh: :P
Uuuu..... widze ze ktos tutaj chce sie przylansowac z torba dolc'ów, PLN'ow.. ;dhyhy
też byś jakieś BMW chciał? :mrgreen:
Na potępienie skazani zostaniecie grzesznicy
gdzie tu nasz wspólny majątek roztrwonić chcesz? :DD <samolub> xD
to dobrze! :D Bo w piekle seks nie jest zabroniony:D
tam wyuzdane zabawy wskazane xD
Wiecznej męki?nie bym nie chciał
idealne miejsce dla nas?!
spadam stąd.. good night! :bye: