ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

haha
;p
dobra ja kończe już pa;*
no pa:*
uu..
oo..
Zboczki!
looser ;d
siema ściema:P
kingusss3:
widze że tu pod moją nieobecność został zawarty związek małżeński

no a jak:D
to gratuluje:)
ale nic na poważnie! :lol2:
PannaDygresja93:
ale nic na poważnie!

:ssh: niech najpierw prezenty dzadzą, wtedy się im powie, że to nie jest na poważnie :ssh:
:lol:
;)
thomas893:
niech najpierw prezenty dzadzą, wtedy się im powie, że to nie jest na poważnie

hahaha
dobra to ja w prezencie daje wam liste rzeczy które bym wam dala gdybym miała kase:P
:D
Jakie związki małużeńskie??;> Nie było mnie tu 2 dni a już są związki małużeńskie to widzę,ze mnie dużo ominęło
nie tylko ciebie:P
Tomek i Weronika się hajtli:P
;]
thomas893:
:ssh: niech najpierw prezenty dzadzą, wtedy się im powie, że to nie jest na poważnie :ssh:

bra! ;D a więc otwieram listę zyczeń ; żelazko,kasa,ekspres do cappuccino,kasa,wózek:lol:,kasa.. noi możecie jeszcze kasę dawać;D
kingusss3:
Tomek i Weronika się hajtli:P

a tak! ;P
ale nie zapominajcie,że tu Emil i Agata byli pierwsi;D
1 180 181 182 183 184 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.