haha
ostatni post wygrywa
;p
dobra ja kończe już pa;*
dobra ja kończe już pa;*
no pa:*
uu..
oo..
Zboczki!
looser ;d
siema ściema:P
widze że tu pod moją nieobecność został zawarty związek małżeński
no a jak:D
to gratuluje:)
ale nic na poważnie! :lol2:
ale nic na poważnie!
:ssh: niech najpierw prezenty dzadzą, wtedy się im powie, że to nie jest na poważnie :ssh:
:lol:
;)
niech najpierw prezenty dzadzą, wtedy się im powie, że to nie jest na poważnie
hahaha
dobra to ja w prezencie daje wam liste rzeczy które bym wam dala gdybym miała kase:P
:D
Jakie związki małużeńskie??;> Nie było mnie tu 2 dni a już są związki małużeńskie to widzę,ze mnie dużo ominęło
nie tylko ciebie:P
Tomek i Weronika się hajtli:P
Tomek i Weronika się hajtli:P
;]
:ssh: niech najpierw prezenty dzadzą, wtedy się im powie, że to nie jest na poważnie :ssh:
bra! ;D a więc otwieram listę zyczeń ; żelazko,kasa,ekspres do cappuccino,kasa,wózek:lol:,kasa.. noi możecie jeszcze kasę dawać;D
Tomek i Weronika się hajtli:P
a tak! ;P
ale nie zapominajcie,że tu Emil i Agata byli pierwsi;D
Aby dodać post, musisz się zalogować.