Jasne xD strasznie sie boje xD
ostatni post wygrywa
a tak! ;P
ale nie zapominajcie,że tu Emil i Agata byli pierwsi;D
pamiętam
a mni nikt nie chce na GPS
znów próbuje
próbuj:P
i tak wygram ja:d
no nie wiem, nie wiem
Wiem,ze Ja teraz wygrywam :D
:*
bo mi się myli! ;*
Małżonko Emila xD
:)
:P:P
to wpadłem zajrzeć jak wam idzie
Jakoś idzie
;]
:P:P:P:P:P
:)
Taki spam to chyba tylko jeszcze na 4chanie jest :D :D
Dobry wieczór
Dobry wieczór:D
:ninja:
:ninja:
a Ty tu czego?! Przyjaciół szukasz? :ziober2:
Aby dodać post, musisz się zalogować.