mój post ostatni ... na razie
ostatni post wygrywa
;]]]
;p;p
:DD
co tam??
a życie :D gawędze z przyjacielem i z Tomkiem;D
o to pozdrów tą mende
tą mende
jak mówisz o moim mężu?!;D :lol:
no tak normalnie:)
mąż na "M" i menda też więc co to za róznica??
mąż na "M" i menda też więc co to za róznica??
mąż na "M" i menda też więc co to za róznica??
znacząca! :D ale coś w tym jest - w tym 2 słowie na "m" xD
no haha
to go pozdró:)
to go pozdró:)
ok;D
pozdrów tą mende
:nie:
:nie:
Obawiam się,że Twojej wielce rozbudowanej wypowiedzi nie zdołam przeczytać dzisiejszego wieczoru,dasz mi czas do jutra? :P
Obawiam się,że Twojej wielce rozbudowanej wypowiedzi nie zdołam przeczytać dzisiejszego wieczoru,dasz mi czas do jutra? :P
:nie:
:nie:
życie.
życie.
:mrgreen:
o Tomek:mrgreen: co tam słychać??
Zycie leci dalej sobie
.......
Aby dodać post, musisz się zalogować.