to znowu parę postów skrobnę
ostatni post wygrywa
:P
Kto napisze coś pod moim postem, ten chce sobie kilka rzeczy powiększyć xD xD xD
Tak? spoko;D
a co można powiększać? ja chcę szczękę :lol:
a ja bym chciała powiekszyć mój fundusz
o i to jest myśl
Każdy kto napisze pod tym postem, chce sobie powiększyć różne części ciała, bo wie że są za małe xD xD
mam plakac czy sie smiac??
tak chce sobie powiększyć objetość włosów...
wygrałem xD
|:)P
;p;p
ljn
co tam słychowac??
tam to gdzie?
no tam...
Na dobranoc mój wygrał
chciałbyś
Dajcie mi znać jak będzie kto z Gorlic ok?Dobranoc
Aby dodać post, musisz się zalogować.