ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

nie nabijać! :gothiclady:
boo ?:D
bo Pan tak powiedział :pavarotti:
thomas893:
:gothiclady:

przemoc w domu! ja to zgłoszę gdzie trza! :D
PannaDygresja93:
przemoc w domu! ja to zgłoszę gdzie trza! :D

nie wolno donosić :P
thomas893:
bo Pan tak powiedział :pavarotti:

chyba żeś nie lał... Ja jestem Panią tego zamku! ;]
thomas893:
nie wolno donosić :P

nie ma rzeczy,której ja nie mogę jeśli tylko chcę.
i win ;)
No długo wygrywałeś,więc Cię zmieniam.
xD
a teraz ja na prowadzeniu
Przegrana wasza :P
Nie,wygrana moja :D
wygrywam
hura:lol2:
;D
:))
Nie ciesz się
;]
kupiłem czarny ciągnik
Lubię placki.
ja też:)
jaki mi upieczesz?? podziele się:)
1 183 184 185 186 187 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.