nie nabijać! :gothiclady:
ostatni post wygrywa
boo ?:D
bo Pan tak powiedział :pavarotti:
:gothiclady:
przemoc w domu! ja to zgłoszę gdzie trza! :D
przemoc w domu! ja to zgłoszę gdzie trza! :D
nie wolno donosić :P
bo Pan tak powiedział :pavarotti:
chyba żeś nie lał... Ja jestem Panią tego zamku! ;]
nie wolno donosić :P
nie ma rzeczy,której ja nie mogę jeśli tylko chcę.
i win ;)
No długo wygrywałeś,więc Cię zmieniam.
xD
a teraz ja na prowadzeniu
Przegrana wasza :P
Nie,wygrana moja :D
wygrywam
hura:lol2:
hura:lol2:
;D
:))
Nie ciesz się
;]
kupiłem czarny ciągnik
Lubię placki.
ja też:)
jaki mi upieczesz?? podziele się:)
jaki mi upieczesz?? podziele się:)
Aby dodać post, musisz się zalogować.