Oglądniemy razem
ostatni post wygrywa
Ty mi się oddać zaraz :w00t:
tylko nie tak przy ludziach...bom wstydliwa :and: xD
tylko na ślubie bez tekstów "I nie dopuszcze Cie aż do śmierci" :nie:
No nie mogę tak powiedzieć;D ! a dzieci?! Chyba,że jeszcze w bociany wierzysz:DDD
Ja lece oglądać TV :P
paaaa;***
pa;*
To pa
I powinnam powiedzieć "Dzień dobry" do Tomka xD
Dobra kochani xDJa lece oglądać TV :P
nic ciekawego nie ma ;p
tylko nie tak przy ludziach...bom wstydliwa xD
ok... pogrzeszymy w odosobnieniu ;p
No nie mogę tak powiedzieć;D ! a dzieci?! Chyba,że jeszcze w bociany wierzysz:DDD
a bociany nie, w mikołaja tak xD ;p
pa;*
dzień dobry xD :*
I powinnam powiedzieć "Dzień dobry" do Tomka xD
dzień dobry xD :*
:mrgreen:
ok... pogrzeszymy w odosobnieniu ;p
tak będzie jak mówisz! :D
a bociany nie, w mikołaja tak xD ;p
aaa...;) super Tomek ;DD czyli dzieci o własnych siłach! ;(
:*
patrzcie go! Dzień przed ślubem obce baby całuje xDD
Nie ładnie przed ślubem to robić
tak będzie jak mówisz! :D
gdyż moje słowo jest święte ;p
aaa...;) super Tomek ;DD czyli dzieci o własnych siłach! ;(
no troszkę się namęczysz przy tylu dzieciach ;p
patrzcie go! Dzień przed ślubem obce baby całuje xDD
wieczór kawalerski :lol:
Nie ładnie przed ślubem to robić
wziął mnie gwałtem ! :lol2:
Nie dawaj się,po ślubie lepiej smakuje tak powiedz jemu :P
gdyż moje słowo jest święte ;p
do jutra,jutro ja dzierżę koronę Pani i władczyni :D
no troszkę się namęczysz przy tylu dzieciach ;p
Ty za to wypoczęty będziesz!? :lol2: O Ciebie martwiłabym się bardziej ! xD
wieczór kawalerski :lol:
Buahahaha;DDD
Tylko te dzieci po ślubie
do jutra,jutro ja dzierżę koronę Pani i władczyni :D
marzenia piękna rzecz :p
Ty za to wypoczęty będziesz!? O Ciebie martwiłabym się bardziej ! xD
ja swoje zrobie i spokój ;p
Tylko te dzieci po ślubie
przed... mniej czekania będzie po ślubie aż się narodzi :lol2:
marzenia piękna rzecz :p
ahh,dobrze że jutro staną się rzeczywistością:DD
ja swoje zrobie i spokój ;p
a weź na te dzieci zarób ;DD
przed... mniej czekania będzie po ślubie aż się narodzi :lol2:
dokładnie :lol2:
Wariaci!Ksiądz krzywo patrzy w kościele :P
Wariaci!Ksiądz krzywo patrzy w kościele :P
zostań księdzem! ochrzcisz nam dzieci ! xD
Nie chcę!bo wole swoje mieć kiedyś tylko że nie ma z kim
Aby dodać post, musisz się zalogować.