ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

Oglądniemy razem
thomas893:
Ty mi się oddać zaraz :w00t:

tylko nie tak przy ludziach...bom wstydliwa :and: xD
thomas893:
tylko na ślubie bez tekstów "I nie dopuszcze Cie aż do śmierci" :nie:

No nie mogę tak powiedzieć;D ! a dzieci?! Chyba,że jeszcze w bociany wierzysz:DDD
xxxagusia993xxx:
Ja lece oglądać TV :P

paaaa;***
pa;*
To pa
I powinnam powiedzieć "Dzień dobry" do Tomka xD
xxxagusia993xxx:
Dobra kochani xDJa lece oglądać TV :P

nic ciekawego nie ma ;p
PannaDygresja93:
tylko nie tak przy ludziach...bom wstydliwa xD

ok... pogrzeszymy w odosobnieniu ;p
PannaDygresja93:
No nie mogę tak powiedzieć;D ! a dzieci?! Chyba,że jeszcze w bociany wierzysz:DDD

a bociany nie, w mikołaja tak xD ;p
xxxagusia993xxx:
pa;*

dzień dobry xD :*
xxxagusia993xxx:
I powinnam powiedzieć "Dzień dobry" do Tomka xD

thomas893:
dzień dobry xD :*

:mrgreen:
thomas893:

ok... pogrzeszymy w odosobnieniu ;p

tak będzie jak mówisz! :D
thomas893:
a bociany nie, w mikołaja tak xD ;p

aaa...;) super Tomek ;DD czyli dzieci o własnych siłach! ;(
thomas893:
:*

patrzcie go! Dzień przed ślubem obce baby całuje xDD
Nie ładnie przed ślubem to robić
PannaDygresja93:
tak będzie jak mówisz! :D

gdyż moje słowo jest święte ;p
PannaDygresja93:
aaa...;) super Tomek ;DD czyli dzieci o własnych siłach! ;(

no troszkę się namęczysz przy tylu dzieciach ;p
PannaDygresja93:
patrzcie go! Dzień przed ślubem obce baby całuje xDD

wieczór kawalerski :lol:
Przemek496:
Nie ładnie przed ślubem to robić

wziął mnie gwałtem ! :lol2:
Nie dawaj się,po ślubie lepiej smakuje tak powiedz jemu :P
thomas893:
gdyż moje słowo jest święte ;p

do jutra,jutro ja dzierżę koronę Pani i władczyni :D
thomas893:
no troszkę się namęczysz przy tylu dzieciach ;p

Ty za to wypoczęty będziesz!? :lol2: O Ciebie martwiłabym się bardziej ! xD
thomas893:
wieczór kawalerski :lol:

Buahahaha;DDD
Tylko te dzieci po ślubie
PannaDygresja93:
do jutra,jutro ja dzierżę koronę Pani i władczyni :D

marzenia piękna rzecz :p
PannaDygresja93:
Ty za to wypoczęty będziesz!? O Ciebie martwiłabym się bardziej ! xD

ja swoje zrobie i spokój ;p
Przemek496:
Tylko te dzieci po ślubie

przed... mniej czekania będzie po ślubie aż się narodzi :lol2:
thomas893:

marzenia piękna rzecz :p

ahh,dobrze że jutro staną się rzeczywistością:DD
thomas893:
ja swoje zrobie i spokój ;p

a weź na te dzieci zarób ;DD
thomas893:
przed... mniej czekania będzie po ślubie aż się narodzi :lol2:

dokładnie :lol2:
Wariaci!Ksiądz krzywo patrzy w kościele :P
Przemek496:
Wariaci!Ksiądz krzywo patrzy w kościele :P

zostań księdzem! ochrzcisz nam dzieci ! xD
Nie chcę!bo wole swoje mieć kiedyś tylko że nie ma z kim
1 177 178 179 180 181 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.