ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

I tak ja wygram;p
Nie wygrasz po potwór przyjdzie i Cię zje :P
wypluje mnie z powrotem xD
A bo gorzka,dam Ci chusteczki wytrzeć się :P
ale żal;d
haha
:DD
:ziew:
jest i mój wybawiciel :D
thomas893:
:ziew:

dobranoc ;p
xxxagusia993xxx:
dobranoc ;p

nie wysyłaj mi go spać!;DD nie pozwalam!;d
To sobie piszcie razem jak stęsknieni ja wole Agnieszkę BUZIAKI dla niej
PannaDygresja93:
jest i mój wybawiciel :D

jes aj em :mrgreen:
xxxagusia993xxx:
dobranoc ;p

nie no, spać mi się nie chce ;p
Przemek496:
To sobie piszcie razem jak stęsknieni

Kto? Ja z Tomkiem? ;DD
PannaDygresja93:

nie wysyłaj mi go spać!;DD nie pozwalam!;d


A dlaczegóż to? xD
A co?niech Cię wielbi może zostanie twoim chłopakiem
thomas893:
nie no, spać mi się nie chce ;p


Aha no chyba ze tak xD
thomas893:
jes aj em :mrgreen:

;**
xxxagusia993xxx:
A dlaczegóż to? xD

a bo ja nie chcę,o ! ;D
Przemek496:
A co?niech Cię wielbi

Tomasz już mnie wielbi z wzajemnością :lol2:
Przemek496:
może zostanie twoim chłopakiem
Morze Bałtyckie nawet jest w Polsce:D
PannaDygresja93:
a bo ja nie chcę,o ! ;D


Yhym. Okay :D
Przemek496:
A co?niech Cię wielbi może zostanie twoim chłopakiem

ją zią :rock:
xxxagusia993xxx:
Aha no chyba ze tak xD

wyganiałaś mnie? ;> :P
PannaDygresja93:
Tomasz już mnie wielbi z wzajemnością

się ma się rozumieć :lol:
1 175 176 177 178 179 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.