I tak ja wygram;p
ostatni post wygrywa
Nie wygrasz po potwór przyjdzie i Cię zje :P
wypluje mnie z powrotem xD
A bo gorzka,dam Ci chusteczki wytrzeć się :P
ale żal;d
haha
:DD
:ziew:
jest i mój wybawiciel :D
:ziew:
dobranoc ;p
dobranoc ;p
nie wysyłaj mi go spać!;DD nie pozwalam!;d
To sobie piszcie razem jak stęsknieni ja wole Agnieszkę BUZIAKI dla niej
jest i mój wybawiciel :D
jes aj em :mrgreen:
dobranoc ;p
nie no, spać mi się nie chce ;p
To sobie piszcie razem jak stęsknieni
Kto? Ja z Tomkiem? ;DD
nie wysyłaj mi go spać!;DD nie pozwalam!;d
A dlaczegóż to? xD
A co?niech Cię wielbi może zostanie twoim chłopakiem
nie no, spać mi się nie chce ;p
Aha no chyba ze tak xD
jes aj em :mrgreen:
;**
A dlaczegóż to? xD
a bo ja nie chcę,o ! ;D
A co?niech Cię wielbi
Tomasz już mnie wielbi z wzajemnością :lol2:
Morze Bałtyckie nawet jest w Polsce:Dmoże zostanie twoim chłopakiem
a bo ja nie chcę,o ! ;D
Yhym. Okay :D
A co?niech Cię wielbi może zostanie twoim chłopakiem
ją zią :rock:
Aha no chyba ze tak xD
wyganiałaś mnie? ;> :P
Tomasz już mnie wielbi z wzajemnością
się ma się rozumieć :lol:
Aby dodać post, musisz się zalogować.