Ja też wróciłem!!
ostatni post wygrywa
Nie zaśpij wygranej
no to teraz ja troche powygrywam
;]
;p;p
:D
;]
Nie pozabijajcie się
xD
Nikt was nie goni
jak to nie? xD
Nie widzisz tego potwora za tobą? uciekaj przed nim! xD
Nie widzisz tego potwora za tobą? uciekaj przed nim! xD
Nie uciekam poczekam aż przyjdzie może też chce tu coś napisać to pogadam z nim sobie :P
Miłej pogawędki:D
Przy okazji pozdrów go ode mnie xD
Przy okazji pozdrów go ode mnie xD
Powiedział że z chęcią by Cię zjadł bo tak słodko wyglądasz
Powiedz mu ze nie jestem słodka xD
Jestem strasznie gorzka xD
Jestem strasznie gorzka xD
Posmutniał bo tak ładnie wyglądasz i sobie poszedł załamany.Ej nie wolno tak pisać ja tam wole Cię przytulić niż zjeść bo nie jestem kanibalem
wygrywam:D
Ten potwór wrócił i goni PanneDygresję93 UCIEKAJ!
ja wygrywam xD
;]]]
Aby dodać post, musisz się zalogować.