ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

kingusss3:
oj to siodełko będzie pażyć w tyłek...

to ochłodze dla Ciebie :)
Dzisiaj wpisuję się ostatni raz,ale rano wrócę
;]
ToMiDuDeKF1:
to ochłodze dla Ciebie :)

och dziękuję:):*
jakiś ty uprzejmy:)
;]]]
kingusss3:
och dziękuję:):*
jakiś ty uprzejmy:)

Ależ prosze bardzo :) Ja zawszę uprzejmy jestem :) Trzeba być uprzejmym wobec ludzi chodź nieraz oni nie są;D
ToMiDuDeKF1:
Ależ prosze bardzo :) Ja zawszę uprzejmy jestem :) Trzeba być uprzejmym wobec ludzi chodź nieraz oni nie są;D

bo Tomi jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twarda d*pe
kingusss3:
bo Tomi jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twarda d*pe

xD zapamiętam to sobie. hehe;)
Dzień dobry tak jak mówiłem,że wrócę tu rano,więc jestem.
Cześć:D
Cześć żonka :D
;]
Wpiszę się na koniec dzisiaj,jutro tu wrócę jak zwykle
;]
ToMiDuDeKF1:
xD zapamiętam to sobie. hehe;)

no warto pamietać :P
mi zazwyczaj sie obrywa tylko dlatego ze chciałam dobrze
kingusss3:
mi zazwyczaj sie obrywa tylko dlatego ze chciałam dobrze

nie tym razem :)
ale tym razem nic takiego nie zrobiłam:)
ja wygram, a Wy przegracie :mrgreen:
chciał byś:p
dzień dobry wszystkim,wróciłem !!Cieszycie się nie??:D
1 172 173 174 175 176 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.