oj to siodełko będzie pażyć w tyłek...
to ochłodze dla Ciebie :)
oj to siodełko będzie pażyć w tyłek...
to ochłodze dla Ciebie :)
och dziękuję:):*
jakiś ty uprzejmy:)
Ależ prosze bardzo :) Ja zawszę uprzejmy jestem :) Trzeba być uprzejmym wobec ludzi chodź nieraz oni nie są;D
bo Tomi jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twarda d*pe
xD zapamiętam to sobie. hehe;)
mi zazwyczaj sie obrywa tylko dlatego ze chciałam dobrze