Żeby wam nie było nudno to sie znowu wpiszę
ostatni post wygrywa
mam nowy zawód ;D zostałem ukraińskim przemytnikiem rowerów ;D Ktoś cche kupic?;p Jeszcze Świeże ;]
a jaki kolorek? : DD
;DD
;p
Jeszcze Świeże ;]
a ciepłe??
; DD
a jaki kolorek? : DD
najlepsze ukraińskie z Korei ;D xd
a ciepłe??
i to jak gorące..:P
a jaki kolorek? : DD
aaa kolorek -.- źle przeczytałem
a jaki tylko chcesz..;)
hejcia
;]
dobrze ze za wasze marzenia nikt was nie ukara:P
Dzień doberek,jak się spało??
można by troche dłużej.. ;p
Ja tam dzisiaj wstałem przed 7 :D
to znowu na chwile
a ja się dziś nie wyspać..:( xD oddajta mi trochę energii :P
:).
;D
i to jak gorące..:P
oj to siodełko będzie pażyć w tyłek...
Aby dodać post, musisz się zalogować.