;p
ostatni post wygrywa
Baanaanyyyy.;d
To Ja teraz chwilę powygrywam ;)
Baanaanyyyy
a mogą być Kolumbijskie xD bo w Brazylii kryzys na banany ;D
Odpowiem,za wszystkich mogą być :D
:D
a to znowu się wpiszę
no to ja też :D
no i ja ; DD
jednak ja będę 1 hehe
nie na długo ;p
zgadzam się :D
no baaa ^^
widzę że ciągle muszę Ci racje przyznawać :D
tak już wyszło ; D
ale nie wiem czemu :P
w sumie ja tez ; D
może cherbatki ??
a poprosze :P
:D
Aby dodać post, musisz się zalogować.