ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

Doberek wszystkim
elo
ToMiDuDeKF1:
Dla wygranej osoby: sponsoruje 1 kg pomarańczy pochodzenia Brazylijskiego xD

wolałabym mandarynki:)
też wolę mandarynki!
LUD PRZEMÓWIŁ!! muszą byc mandarynki;d
No mandarynki dobre.;p Ale banany teeż.;d;d
a żeby nie doszło do obalenia rządu to będzie tona mandarynek i bananów prosto z Brazylii:D

z pieczątką Made in República Federativa do Brasil ;]
i bardzo dobrze:)
jak wygram to sie z tobą podziele:P
łooo dziekuje :) Ależ Ty Dobra jesteś:) Ale ja podziele się z biednymi jesli nic przeciwko nie będziesz mieć:p
spoko:)
obawiam sie że gdybym zjadła tyle mandarynek i bananów to bym pękła więc zróbmy akcje "podziel sie mandarynką i bananem"
to ja chce mandarynke ^^
To ja się wpisze na chwilę żeby było
;]
No właśnie,bo wrociłas to wiedziałem,że chwilę powygrywam
; DD
;p;p;p
; DD
co tam słuchać...??
to na 5 minut wpadłem odebrać wam moją nagrodę
święta tuż tuż pobawie się w Mikołaja i wam paczki zrobię z mandarynek i bananów :D
Jam jest dobry duszek..:]
:)
1 169 170 171 172 173 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.