:D
ostatni post wygrywa
heej:)
strzelam ;p
nie strzelaj bo i tak nie trafisz:P:P
Czesio lubi śmieci,władcy Móch najlepsi!!!
Czesio lubi muchy a nie śmieci
ale w 2 odcinku lubi śmieci :P
e tam:P
Czesio prezydentem 5 RP :D
Czesio prezydentem 5 RP :D
jestem za:)
ni uja ;D
Czesio na prezydenta:P
nie nie nie nie nie nie nie nie ;p
nie znasz sie
a na mnie laski z klasy (chłopaków brak) wołają Czesio:)
a na mnie laski z klasy (chłopaków brak) wołają Czesio:)
dobrze,że Wy się na wszystkim znacie.
No oczywiście :)
Wygrałem wpisałem się ostatni,bo nikt nie zdąży już o 14godzinie dziś bo już była
dobrze,że Wy się na wszystkim znacie.
oj nie denerwuj sie...
precież ja sie tylko śmieje
dobra remis ^^ :D
dobra remis ze wskazaniem na mnie
:) teraz ja
;]
To ja się wpiszę na początek nowego dnia
Aby dodać post, musisz się zalogować.