:)
ostatni post wygrywa
To teraz trochę Ja powygrywam
:)
wieczór dobry mać ;]
:D
:P
lalalala.;d
a Wy macie brudne gacie! :jezyk:
a Wy macie brudne gacie!
prane w vizir :D
a Wy macie brudne gacie!
skąd wiesz że wgl. je mamy??
;DD
:P
skąd wiesz że wgl. je mamy??
strzelam ;p
;]
strzelam ;p
do kaczek se postrzelaj a nie do ludzi;D
To Ja się wpiszę jeszcze przed końcem nowego dnia.
;]
Post został usunięty przez moderatora.
a pewnie młotek , że by sobie nagrodę ze łba wybić
Czesio lubi śmieci,władcy Móch najlepsi!!!
Aby dodać post, musisz się zalogować.