o jejku,jejku;p
ostatni post wygrywa
no co??
nic;D
yhym:P
gdzie jest Nemo :woot:
;>
:D
nie robić off topów w innych tematach ! :twisted:
to samo napisalam.
Jesteś niedobry! ;(
Jesteś niedobry! ;(
to samo napisalam.
wiem :mrgreen:
Jesteś niedobry! ;(
nie jestem :and:
nie jestem :and:
jesteś.:D
czemu? ;>
a bo...bo tak:d
życie jest jak jabłko xD wszystko oke póki robaczek nie zacznie je pierdzielić xD
:*......:) kiss...
To Ja się na koniec dnia wpiszę.
wstawać szkoda dnia...a mi sie spać chce...:(
nie tylko tobie :)
hehe ;D
to znowu na trochę wpadłem
Aby dodać post, musisz się zalogować.