ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

o jejku,jejku;p
no co??
nic;D
yhym:P
gdzie jest Nemo :woot:
;>
:D
nie robić off topów w innych tematach ! :twisted:
to samo napisalam.
Jesteś niedobry! ;(
PannaDygresja93:
to samo napisalam.

wiem :mrgreen:
PannaDygresja93:
Jesteś niedobry! ;(

nie jestem :and:
thomas893:
nie jestem :and:

jesteś.:D
czemu? ;>
a bo...bo tak:d
życie jest jak jabłko xD wszystko oke póki robaczek nie zacznie je pierdzielić xD
:*......:) kiss...
To Ja się na koniec dnia wpiszę.
wstawać szkoda dnia...a mi sie spać chce...:(
nie tylko tobie :)
hehe ;D
to znowu na trochę wpadłem
1 165 166 167 168 169 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.