ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

:P
dupa dupa cyc :ziober2:
A lata lecą a wciąż sam...
a ty znow narzekasz? Jezu...
skąd się biorą dzieci?xD <lol2> hahaha :D:D xD
a z brzuszka mamusi ;>
osz mać, to dziadzio źle mówił że bociany przynoszą..xD hehe;D
a nie wiem Tomi...może Ciebie to nawet w kapuście znaleźli ;D
chyba w pekińskiej ^^ albo na polu jak kosmici znaki zrobili to przy okazji mnie podrzucili xD
no ... takie zawiniątko walnęli na pole...krowa Cię poiła mlekiem z wymiona póki Cię nie znaleźli..
Żyć nie umierać! xD
PannaDygresja93:
no ... takie zawiniątko walnęli na pole...krowa Cię poiła mlekiem z wymiona póki Cię nie znaleźli..
Żyć nie umierać! xD


:D:D haha ciekawie musiałem mieć :D a jak Wiele do szczescia nie potrzeba..xD
:D
Leci czas...
hahaha Tomi ma wyobraźnie jak moj trzyletni sąsiad
ale mu sie marzy "playboy":lol2"
to na chwile jeszcze wpadłem
ToMiDuDeKF1:
a jak Wiele do szczescia nie potrzeba..xD

;DD
zebra jest biało-czarna czy czarno-biała :woot:
kingusss3:
ale mu sie marzy "playboy":lol2"


nie marzy mi się ale tak mi się napissło.. a co miałem napisać " komentator sportowy" ?xD
thomas893:
zebra jest biało-czarna czy czarno-biała :woot:

w paski dwukolorowe;D
ToMiDuDeKF1:
a co miałem napisać " komentator sportowy" ?xD

a czemu nie;?
PannaDygresja93:
w paski dwukolorowe;D

pff !

co było pierwsze... jajko czy kura? :woot:
1 163 164 165 166 167 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.