:D
ostatni post wygrywa
:O :O :O :O :o
:D
wygrałem xD
nie
to ja wygrałam:P
to ja wygrałam:P
Przepraszam Cie bardzo,ale Ja tez chodze do kościoła w niedzielę.
to dobrze:)
No a jak ;)
;]
A ja może
:P:P
:D
buuuuu :)
ogłaszam zakończenie zabawy... zwycięzcą zostaje JA! :ziober2:
;p
;p
po moim yyy trupie?;D
tak,po Twoim:) więc nadal gramy:D
ogłaszam zakończenie zabawy... zwycięzcą zostaje JA! :ziober2:
haha ;) wszyscy się uśmiali:D
;)
:D
:
Aby dodać post, musisz się zalogować.