ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

PannaDygresja93:
ja już po 8. wstałam!;D


wow co tak szybko?;p Korzystac powinnaś ze snu :)
A tak poza tym to 1/4 zycia człowiek spi :P wiec tyle życia nam idzie na marne :(
No dokładnie,zgadzam sie :)
ToMiDuDeKF1:
wow co tak szybko?;p Korzystac powinnaś ze snu :)

do kościółka poszłam! nie to co Wy bezbożniki! :D
:P:P
;]
:P
;]]]]
PannaDygresja93:
do kościółka poszłam! nie to co Wy bezbożniki! :D


przepraszam sobie ja wierzący niepraktykujący, zostawiłem to na wiek emerytalny :) wtedy nadrobie zaległości :P
ToMiDuDeKF1:
przepraszam sobie ja wierzący niepraktykujący

dla mnie nie ma takiego terminu...
PannaDygresja93:
dla mnie nie ma takiego terminu...


:D to już poznałaś.:)
yy..no chyba nie...;/
:P:P
;;0
nie mów mamie już dorośnij....:nutki:
;p
:*:)
:D
:P
xDD
;p;p
1 160 161 162 163 164 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.