ja już po 8. wstałam!;D
wow co tak szybko?;p Korzystac powinnaś ze snu :)
A tak poza tym to 1/4 zycia człowiek spi :P wiec tyle życia nam idzie na marne :(
ja już po 8. wstałam!;D
wow co tak szybko?;p Korzystac powinnaś ze snu :)
do kościółka poszłam! nie to co Wy bezbożniki! :D
przepraszam sobie ja wierzący niepraktykujący
dla mnie nie ma takiego terminu...